Czerwiec 24, 2017

O powiększaniu penisa ze smaczkiem przeszłości

O powiększaniu penisa ze smaczkiem przeszłości

Męski penis jest zagadnieniem zarówno fizycznym jak i psychicznym. Dlaczego? Fizycznie jest to jeden z ważniejszych męskich narządów. Psychicznie dzięki penisowi mężczyzna czuje się mężczyzną. Dlatego też temat penisa, jego długości i szerokości jest tak ważny w świecie męskim i to jest między innymi powodem, z jakiego mężczyźni decydują się na powiększanie swojego penisa.

Od penisa zależy przetrwanie ludzkości?

Bez sprawnego penisa nie może dojść do zbliżenia cielesnego i ewentualnego zapłodnienia kobiety, czyli narodzin potomstwa. Gdyby nagle, dziwnym zrządzeniem losu, wszyscy panowie zaczęli mieć problemy ze swoją męskością oraz produkcją plemników, ludzkość by szybko wyginęła. Problemy z niesprawnym członkiem najczęściej zaczynają się w… mózgu, czyli psychice męskiej. Współczesny mężczyzna to pan zadbany, modnie się ubierający i sprawny fizycznie. Sprawność fizyczna nie musi tu oznaczać wyjątkowej muskulatury, choć i ona jest bardzo ważna. Mężczyzna poczuje się męski, gdy będzie miał penisa odpowiednich rozmiarów, czyli minimum o długości 18 centymetrów, a im więcej tym lepiej, bo wtedy będzie miał powodzenie u pań i będzie w stanie zadowolić każdą kobietę. Z badań wynika, że odpowiednich rozmiarów członek doskonale sprawdza się podczas seksu, dając więcej przyjemności kobiecie. I właśnie z tych powodów najczęściej panowie decydują się na powiększanie penisa. Wydawać by się mogło, że moda na zmianę rozmiaru męskości jest stosunkowo młoda. W rzeczywistości jednak historia powiększania penisa sięga kilku stuleci…

Historii arabskiej kilka faktów

Technika powiększania, jak również wzmacniania penisa pochodzi z terenów dzisiejszej Arabii Saudyjskiej. Arabowie skutecznie powiększali swoją męskość od wielu stuleci. Duży członek dobrze rozwinięty, o odpowiedniej objętości i sprawny fizycznie był ogromnym powodem do dumy. Taka męskość była charakterystyczna i stanowiła niemal synonim siły i witalności mężczyzny. Arabowie więc z dziada pradziada kultywowali sposoby na uzyskanie imponujących rozmiarów swoich członków. Opisy techniki powiększania penisa przekazywali ojcowie swoim synom, którzy wchodzili w wiek dojrzewania. Każdy chłopiec miał za zadanie trenować swoje prącie systematycznie, codziennie, aż do osiągnięcia wieku dorosłego. Technika powiększania penisa polegała na wykonywaniu odpowiednich ćwiczeń fizycznych oraz specjalnych afiliacji i ćwiczeń oddechowych. Legendy, ale i niektóre istniejące przekazy wspominają o monstrualnych wręcz rozmiarach arabskiej męskości osiągającej abstrakcyjne 50 centymetrów długości we wzwodzie. Rok treningu miał podobno wystarczyć, by penis chłopca osiągnął 25 cm długości i 12 cm w obwodzie.

Arabska metoda jelq

Metoda, którą stosowali Arabowie nazywa się jelq. Ćwiczenia polegają zasadniczo na rozciąganiu członka przy pomocy złączonych ze sobą dwóch palców – kciuka i palca wskazującego. Połączenie musi przypominać pierścień. Tak złączone palce mężczyzna przesuwa wzdłuż penisa. Ćwiczenie trwa od 5 do 10 minut. Ważne jest by nie doprowadzić do wytrysku nasienia, a jedynie odpowiedniego ukrwienia prącia. Ruchy muszą być powolne. Jeden ruch powinien trwać około minuty. Pierwsze rezultaty pojawiają się już po dwóch miesiącach regularnych ćwiczeń. Najlepsze rezultaty osiąga się po czterech miesiącach. Trzeba więc dużej cierpliwości i wytrwałości, by zdobyć to, co się chce.

Męskie ciekawostki

1. Współczesny posiadacz najdłuższego penisa, cieszył się jego wzwodem o długości 45 centymetrów. Penis był zmierzony w latach siedemdziesiątych ubiegłego stulecia i należy do jamajskiego aktora Long Dong Silver.

2. Sudańczycy są posiadaczami największych penisów świata. Długość ich męskości średnio waha się w czasie spoczynku od 12 do 15 centymetrów. Natomiast podczas erekcji to 19 do 20 centymetrów.

3. 80 procent panów jest posiadaczami penisa, który powiększa się podczas erekcji, a 20 procent męskiej populacji ma penisa dużego bez wzwodu.

Tagged on:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *